6 odcinek Ebury Podcast FXTalk! Słuchaj tutaj

Witamy na blogu Ebury®

Ekspertyzy rynkowe i aktualizacje, które pomogą Ci poruszać się po zmieniających się globalnych rynkach walutowych

3

Aug

Analizy walutowe

Dla dolara lipiec był najgorszym miesiącem od dekady

U

biegły tydzień przyniósł kontynuację agresywnej wyprzedaży dolara amerykańskiego. W lipcu indeks USD doświadczył największego spadku w skali miesiąca od dziesięciu lat.

Autor
Enrique Diaz-Alvarez

W Ebury nieustannie pracujemy nad ulepszaniem naszych produktów i funkcjonalności w oparciu o to, na czym zależy najbardziej naszym Klientom jeśli chodzi o wsparcie ich w handlu międzynarodowym. Klienci przekazali nam cenne informacje, a my ich posłuchaliśmy, dlatego Ebury Online jest teraz lepsze niż kiedykolwiek.

Iga Makhankova 30 July 2020

Enrique Diaz-Alvarez 28 July 2020

Obok danych z globalnej gospodarki i kolejnych informacji dot. koronawirusa, w tym tygodniu nie zabraknie również innych istotnych wieści. Za sprawą spotkania EBC i szczytu UE uwaga inwestorów w drugiej części tygodnia zwróci się w stronę Europy.

Enrique Diaz-Alvarez 14 July 2020

Dostrzegając znaczny potencjał gospodarczy i biznesowy tkwiący w Polsce, Czechach, Rumunii i Bułgarii – tworzymy w swoich globalnych strukturach region, który obejmie biura działające w tych krajach

Iga Makhankova 13 July 2020

W najbliższych dniach warte uwagi będą głównie informacje opisujące stan walki z pandemią w Stanach Zjednoczonych oraz dane o liczbie zadeklarowanych bezrobotnych w USA.

Enrique Diaz-Alvarez 7 July 2020

Z przyjemnością informujemy, iż ulepszyliśmy naszą platformę Ebury Online. Dzięki czemu opłacanie transakcji jest teraz jeszcze łatwiejsze i szybsze niż wcześniej.

Iga Makhankova 1 July 2020

Coronavirus fears ease

Miniony tydzień dla globalnych rynków finansowych był okresem dość mieszanym. Z jednej strony optymizm budziły w większości dobre – jak na sytuację, w jakiej się znajdujemy – dane z globalnej gospodarki. Z drugiej zaś, popłoch wśród inwestorów wywołały niepokojące wieści z frontu walki z koronawirusem w USA. 

Enrique Diaz-Alvarez 29 June 2020

Enrique Diaz-Alvarez 22 June 2020

Miniony tydzień przypominał lustrzane odbicie poprzedniego. Akcje doświadczyły wyprzedaży, zyskiwały natomiast obligacje i inne aktywa uznawane za bezpieczne.

Enrique Diaz-Alvarez 16 June 2020