Śniadanie Ekonomiczne Ebury w Hotelu Novotel Malta Poznań
Szanowni Państwo,

26 września FED po raz kolejny podwyższył stopy procentowe w USA, jakie mogą być tego konsekwencje dla walut z rynków rozwijających się i Polski?
Czy zacieśnianie polityki pieniężnej w największej gospodarce świata USA oraz wygaszenie programu skupu aktywów przez ECB oznacza koniec ery taniego finansowania?

Sytuacja globalna zmienia się z tygodnia na tydzień, a wspomniane zmiany nie pozostają bez wpływu na sytuację w Polsce.
Kiedy wzrosną stopy procentowe w Polsce?
Jakie czynniki będą wpływać na PLN w kolejnych kwartałach?

Śniadanie Ekonomiczne Ebury jest wyjątkowym wydarzeniem skierowanym do każdego przedsiębiorcy prowadzącego handel międzynarodowy.

Jakub Makurat, który odpowiada za ekspansję Ebury w Polsce i Czechach, opowie szerzej o możliwościach i zagrożeniach stojących przed polskimi importerami i eksporterami.

Będąc uczestnikiem Śniadania, mają Państwo szansę na lepsze odnalezienie się w sytuacji na rynku walutowym. Spotkanie z nami umożliwi zapoznanie się z efektywnymi strategiami pozwalającym zabezpieczyć Państwa biznes przed niekorzystnymi zmianami kursów walut.

Wierzymy, że spotkanie z ekspertami Ebury oraz szansa na wymianę spostrzeżeń i własnych doświadczeń z pozostałymi uczestnikami wydarzenia, będą dla Państwa owocne.
Drukuj