Śniadanie Ekonomiczne Ebury w Pakrhotel Vienna w Bielsku - Białej
Szanowni Państwo,

Śniadanie Ekonomiczne Ebury jest wyjątkowym wydarzeniem skierowanym do każdego przedsiębiorcy prowadzącego handel międzynarodowy. Rok 2019 z kilku powodów może przynieść nam znaczną zmienność na rynku walutowym.

Przed nami decyzja o Brexit, wybory do europarlamentu i napięcia dotyczące sporu handlowego między USA i Chinami. Ważna jest także koniunktura w Europie i sytuacja gospodarcza w Polsce. Te oraz inne czynnik będa wpływały na kursy walut.

Jakub Makurat, który odpowiada w Ebury za współpracę z przedsiębiorcami w Polsce, opowie szerzej o możliwościach i zagrożeniach stojących przed polskimi importerami i eksporterami w nadchodzących kwartałach.

Nasze śniadania mają już 3 letnią historię i pomagają właścicielom i menedżerom w firmach na lepsze zrozumienie współczesnej ekonomii i zrozumienie czynników wpływających na kursy walut. Ułatwia to podejmowanie decyzji biznesowych i planowanie przepływów finansowych. Pokazujemy także Państwu dobre praktyki w zakresie zarządzania ryzykiem kursowym i narzędzia służące do zabezpieczenia marży handlowej.

Wierzymy, że spotkanie z Ebury to szansa na wymianę spostrzeżeń i własnych doświadczeń z pozostałymi uczestnikami wydarzenia.


Serdecznie zapraszam,
Jakub Makurat
Dyrektor Generalny Ebury Polska


Czwartek, 14 marca 2019, godz. 10:00
Parkhotel Vienna
ul. Bystrzańska 48
43-309 Bielsko-Biała
Drukuj