Śniadanie Ekonomiczne Ebury i Chińskiej Rady Promocji Handlu Zagranicznego w Warszawie

Jakub Makurat17/Lip/2018Wiadomości

Szanowni Państwo,

Ostatnie miesiące upłynęły pod znakiem zwiększonych wahań na rynku walutowym, którym poddany był polski złoty. Zmiany percepcji globalnego ryzyka, ruchy na głównych parach, jak również kwestie wewnętrzne odbiły się na wycenie polskiej waluty.

Sytuacja globalna zmienia się z tygodnia na tydzień, a wspomniane zmiany nie pozostają bez wpływu na sytuację w Chinach. W czym polski złoty jest podobny do juana? Jakie czynniki będą wpływać na obie waluty w kolejnych kwartałach?

Śniadanie Ekonomiczne Ebury i Chińskiej Rady Promocji Handlu Zagranicznego (CCPIT) jest wyjątkowym wydarzeniem skierowanym do każdego przedsiębiorcy prowadzącego handel międzynarodowy.

Ze względu na to, iż tematem przewodnim naszego śniadania będą Chiny, zaprosiliśmy gościa specjalnego – Isabel Ye z Hong Kongu.

Isabel, która odpowiada za ekspansję Ebury w Azji, opowie szerzej o możliwościach rynku chińskiego stojących przed polskimi importerami i eksporterami.

Będąc uczestnikiem Śniadania, mają Państwo szansę na lepsze odnalezienie się w sytuacji na rynku walutowym. Spotkanie z nami umożliwi zapoznanie się z efektywnymi strategiami pozwalającym zabezpieczyć Państwa biznes przed niekorzystnymi zmianami kursów walut.

Wierzymy, że spotkanie z ekspertami Ebury oraz szansa na wymianę spostrzeżeń i własnych doświadczeń z pozostałymi uczestnikami wydarzenia, będą dla Państwa owocne.

Serdecznie zapraszam,
Jakub Makurat
Dyrektor Generalny
Ebury Polska

Środa, 08 sierpnia 2018, godz. 10:00-13:00
InterContinental Hotel ul. Emilii Plater 49  Warszawa

 

Jeżeli są Państwo zainteresowani uczestnictwem w Śniadaniu Ekonomicznym z Ebury i CCPIT,  prosimy o wypełnienie poniższego formularza:

Drukuj

Autor: Jakub Makurat

Dyrektor Generalny Ebury Polska. Zaangażowany w rozwój handlu zagranicznego w firmach sektora MSP w Polsce. Na co dzień współpracuje z przedsiębiorcami w celu ułatwienia im dostępu do efektywnych rozliczeń i skutecznych metod zarządzania ryzykiem finansowym.