Śniadanie Ekonomiczne z Ebury w Krakowie

Jakub Makurat09/Maj/2018Wiadomości

Szanowni Państwo,

Ubiegły rok na rynkach upłynął pod znakiem znaczącej aprecjacji euro w relacji do dolara amerykańskiego, co związane było m.in. z wyraźną poprawą sytuacji gospodarczej na Starym Kontynencie oraz ze wzrostem oczekiwań względem działań Europejskiego Banku Centralnego.

Obecnie sytuacja wygląda zgoła odmiennie – na przestrzeni ostatnich kilku tygodni wspólna europejska waluta poddała się sile dolara amerykańskiego, doświadczając gwałtownego osłabienia. Umocnienie dolara amerykańskiego odbiło się także na złotym. Dlaczego tak się stało? Jakie zmienne warto obserwować i co czeka nas w przyszłości?

Podczas spotkania zaprezentujemy i omówimy główne czynniki, które będą miały wpływ na rynek walutowy w kolejnych kwartałach. Opowiemy również o skutecznych sposobach zabezpieczenia ryzyka kursowego, które pomogą ochronić kapitał przed potencjalnymi zmianami na rynkach.

Śniadanie Ekonomiczne jest wyjątkowym wydarzeniem. Tym razem współorganizatorem jest British Polish Chamber of Commerce, gdzie gość specialny, wybitny specjalista Michael Dembiński przybliży Państwu zagadnienie Brexitu i jego konsekwencje.

Będąc uczestnikiem Śniadania, mają Państwo szansę na lepsze odnalezienie się w sytuacji na rynku walutowym. Oprócz tego oferujemy możliwość zapoznania się z efektywnymi strategiami pozwalającym zabezpieczyć Państwa biznes przed niekorzystnymi zmianami kursów walut. Wierzymy, że spotkanie z ekspertem oraz szansa na wymianę spostrzeżeń i własnych doświadczeń z pozostałymi uczestnikami wydarzenia, będzie dla Państwa owocne.

Serdecznie zapraszam,
Jakub Makurat
Dyrektor Generalny
Ebury Polska

Czwartek, 24 maja 2018, godz. 10:00-13:00
Hotel Vienna Andel’s House ul. Pawia 3 Kraków

Jeżeli są Państwo zainteresowani uczestnictwem w Śniadaniu Ekonomicznym z Ebury, prosimy o wypełnienie poniższego formularza:

Drukuj

Autor: Jakub Makurat

Dyrektor Generalny Ebury Polska. Zaangażowany w rozwój handlu zagranicznego w firmach sektora MSP w Polsce. Na co dzień współpracuje z przedsiębiorcami w celu ułatwienia im dostępu do efektywnych rozliczeń i skutecznych metod zarządzania ryzykiem finansowym.