Ebury rozszerza zasięg na Bliski Wschód, otwierając biuro Ebury w Dubaju.

Lucie Pankova18/Kwi/2018Wiadomości

Ebury, jedna z najszybciej rozwijających się firm z branży fintech oferujących rozwiązania w zakresie płatności, ogłosiła otwarcie pierwszego biura na Bliskim Wschodzie. Oddział firmy będzie znajdować się w Dubaju, w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

Pierwsze biuro Ebury na Bliskim Wschodzie zostało otwarte, aby sprostać rosnącym potrzebom małych i średnich przedsiębiorstw w ich międzynarodowym biznesie. Ebury wspomaga przedsiębiorców w zakresie międzynarodowych płatności, inkasa należności, zarządzania ryzykiem walutowym oraz finansowania zakupów.

Biuro znajduje się w sercu Międzynarodowego Centrum Finansowego Dubaju (z ang. DIFC), wiodącego centrum finansowego na Bliskim Wschodzie, gdzie Ebury dołącza do kluczowych graczy w sektorze usług finansowych. Dyrektorem Generalnym biura został Paul Hayward, który wcześniej kierował zespołem Partnerships & Solutions w Ebury. Posiada on doświadczenie w sektorze usług finansowych w ZEA.

Paul Hayward, Country Manager w ZEA i na Bliskim Wschodzie, komentuje: „Jestem niezwykle dumny z tego, że prowadzę operacje Ebury w DIFC. Dubaj to miejsce z nieograniczonymi możliwościami,  a dla Ebury to szansa na zapewnienie najwyższej jakości produktów i usług dla coraz bardziej zróżnicowanej bazy klientów korporacyjnych.”

Juan Lobato, CEO i Współzałożyciel firmy Ebury, zauważa: „Dubaj jest naszym pierwszym biurem w regionie.Jesteśmy podekscytowani faktem, że niektórzy z naszych najlepszych menedżerów budują hub, który będzie służyć regionowi w szerokim tego słowa znaczeniu. Dubaj to dla nas naturalny most do Indii. Otwarcie tu biura to kolejny krok, który umożliwi nam swobodną ekspansję.

Drukuj

Autor: Lucie Pankova

Global Marketing Executive at Ebury, Masters in Management Graduate from Cass Business School, London.