Śniadanie ekonomiczne z Ebury w Bielsku - Białej

Jakub Makurat07/Lis/2017Wiadomości

Szanowni Państwo,

Ubiegły rok upłynął pod znakiem referendum w sprawie Brexitu w Wielkiej Brytanii oraz wyborów prezydenckich w Stanach Zjednoczonych. Pierwsza połowa bieżącego roku przyniosła nam kolejną podwyżkę stóp procentowych w USA oraz nieoczekiwany wynik wyborów parlamentarnych w Wielkiej Brytanii. Co jednak czeka nas w kolejnych miesiącach? Czy skandale wokół prezydentury Donalda Trumpa nadal będą miały negatywny wpływ na kurs dolara? Czy decyzje Banków Centralnych będą miały wpływ na kurs walut?

Podczas spotkania zaprezentujemy i omówimy główne czynniki, które miały wpływ na rynek walutowy w pierwszym połowie roku oraz te, które będą wpływać na sytuację na rynkach w kolejnych miesiącach. Opowiemy również o skutecznych sposobach na zabezpieczenie ryzyka kursowego, które pomogą ochronić kapitał przed potencjalnymi zmianami.

Śniadania Ekonomiczne są dla nas wyjątkowym wydarzeniem. Będąc uczestnikiem, mają państwo szansę na lepsze zrozumienie bieżącej sytuacji na rynku walutowym. Oprócz tego oferujemy możliwość zapoznania się z efektywnymi strategiami pozwalającym zabezpieczyć Państwa biznes przed niekorzystnymi zmianami kursów walut. Wierzymy, że spotkanie z ekspertem oraz szansa na wymianę spostrzeżeń i własnych doświadczeń z pozostałymi uczestnikami spotkania, będzie dla Państwa owocne.

Serdecznie zapraszam, Jakub Makurat
Dyrektor Generalny
Ebury Polska

Czwartek, 30 listopada 2017, godz. 10:00
Qubus Hotel Bielsko-Biała
ul. Mostowa 2
43-300 Bielsko-Biala

Jeżeli są Państwo zainteresowani uczestnictwem w Śniadaniu Ekonomicznym z Ebury, prosimy o wypełnienie poniższego formularza:

 

Drukuj

Autor: Jakub Makurat

Dyrektor Generalny Ebury Polska. Zaangażowany w rozwój handlu zagranicznego w firmach sektora MSP w Polsce. Na co dzień współpracuje z przedsiębiorcami w celu ułatwienia im dostępu do efektywnych rozliczeń i skutecznych metod zarządzania ryzykiem finansowym.