Śniadanie Ekonomiczne z Ebury w Warszawie

Jakub Makurat24/Maj/2017Wiadomości

Szanowni Państwo,

Ubiegły rok upłynął pod znakiem referendum w sprawie Brexitu w Wielkiej Brytanii oraz wyborów prezydenckich w Stanach Zjednoczonych. Pierwszy kwartał bieżącego roku przyniósł nam kolejną podwyżkę stóp procentowych w USA oraz pozytywny dla rynków wynik głosowania w Holandii. Co jednak czeka nas w kolejnych miesiącach? Czy wybór Emmanuela Macrona na prezydenta Francji zapoczątkuje serię zmian w sferze politycznej i gospodarczej Europy? Czy skandale wokół prezydentury Donalda Trumpa nadal będą miały negatywny wpływ na kurs dolara?

Podczas spotkania zaprezentujemy i omówimy główne czynniki, które miały wpływ na rynek walutowy w pierwszym kwartale oraz te, które będą wpływać na sytuację na rynkach w kolejnych miesiącach. Opowiemy również o skutecznych sposobach na zabezpieczenie ryzyka kursowego, które pomogą ochronić kapitał przed potencjalnymi zmianami.

Śniadania Ekonomiczne są dla nas wyjątkowym wydarzeniem. Będąc uczestnikiem, mają państwo szansę na lepsze zrozumienie bieżącej sytuacji na rynku walutowym. Oprócz tego oferujemy możliwość zapoznania się z efektywnymi strategiami pozwalającym zabezpieczyć Państwa biznes przed niekorzystnymi zmianami kursów walut. Wierzymy, że spotkanie z ekspertem oraz szansa na wymianę spostrzeżeń i własnych doświadczeń z pozostałymi uczestnikami spotkania będzie dla Państwa owocne.

Serdecznie zapraszam, Jakub Makurat
Dyrektor Generalny
Ebury Polska

Czwartek, 8 czerwca 2017, godz. 9:00
Hotel Radisson Blu
ul. Grzybowska 24
00-132 Warszawa

Jeżeli są Państwo zainteresowani uczestnictwem w Śniadaniu Ekonomicznym z Ebury, prosimy o wypełnienie poniższego formularza.

 

Drukuj

Autor: Jakub Makurat

Dyrektor Generalny Ebury Polska. Zaangażowany w rozwój handlu zagranicznego w firmach sektora MSP w Polsce. Na co dzień współpracuje z przedsiębiorcami w celu ułatwienia im dostępu do efektywnych rozliczeń i skutecznych metod zarządzania ryzykiem finansowym.