Bloomberg: Ebury najlepsze na świecie w prognozach RUB, ZAR, PEN oraz THB w pierwszym kwartale 2017

Enrique Díaz-Álvarez10/Kwi/2017Rynki walutowe

Mamy przyjemność poinformować, iż uplasowaliśmy się na wysokiej pozycji ostatniego rankingu prognoz walutowych prestiżowej agencji Bloomberg dla pierwszego kwartału 2017. Jest to kontynuacja podobnego sukcesu z roku 2016, co sytuuje nas na topowej pozycji wśród prognoz dla rynków wschodzących.

Fakt, iż otrzymaliśmy pierwsze miejsce za prognozy dla randa południowoafrykańskiego randa (ZAR), peruwiańskiego nowego sola (PEN), tajskiego bahta (THB) oraz rosyjskiego rubla (RUB), idealnie odzwierciedla nasze oddanie, by wspierać firmy zarówno z rozwiniętych, jak i wschodzących rynków oraz chęć zrozumienia czynników powodujących zmienność w ich parach walutowych. Dzięki tak dogłębnej wiedzy na temat rynku walutowego, jesteśmy w stanie wspierać naszych Klientów w zakresie budowania strategii zarządzania ryzykiem walutowym, na bieżąco informując ich o ruchach rynkowych, takich jak uwolnienie korony czeskiej (CZK), ogłoszone przez Narodowy Bank Czeski 6 kwietnia tego roku.

Bloomberg FX Ranking Trafności Prognoz – Europa Q1’2017
Bloomberg FX Ranking Trafności Prognoz – Afryka Q1’2017
Bloomberg FX Ranking Trafności Prognoz – Emerging Asia Q1’2017
Bloomberg FX Ranking Trafności Prognoz – LatAm Q1’2017

Nasze doświadczenie na rynku walutowym może przynieść korzyści Twojej firmie.
Skontaktuj się z nami.

Drukuj

Autor: Enrique Díaz-Álvarez

Dyrektor ds. Oceny Ryzyka w Ebury. Enrique skupia się na tworzeniu strategicznych rozwiązań mających na celu ochronę finansów przed wahaniami na rynkach walutowych. Regularnie opracowuje analizy walutowe dla agencji Bloomberg.