Ebury Polska wspiera edukację firm z sektora MŚP

Jakub Makurat26/Sie/2016Współpraca z Ebury

Świadome decyzje naszych klientów są dla nas priorytetem. Zależy nam, aby firmy z którymi współpracujemy miały dostęp nie tylko do profesjonalnej obsługi transakcji walutowych, ale również dobrze rozumiały otoczenie rynkowe. Wierzymy, że to właśnie znajomość czynników, które kształtują kursy walut, umożliwi naszym klientom zabezpieczenie ryzyka kursowego, tak aby jak najlepiej zadbać o marżę swojej firmy.

Na czele naszego zespołu analitycznego stoi Enrique Diaz-Alvarez, który zgodnie z opinią agencji Bloomberg jest jednym z najbardziej skutecznych analityków walutowych na świecie. Eksperci Ebury stale dbają o to, aby nasi klienci cyklicznie otrzymywali nie tylko prognozy dotyczące głównych par walutowych, ale również walut egzotycznych, z których coraz chętniej korzystają. Bardzo dobre zrozumienie przyczyn i skutków wahań kursów walut jest tym, co niewątpliwie wyróżnia nas na rynku.

Systematycznie udostępniamy analizy walutowe, publikujemy tygodniowe biuletyny oraz alerty rynkowe, w których informujemy o zachowaniu rynku w ostatnim czasie oraz o istotnych wydarzeniach, które będą miały miejsce w nadchodzących dniach.

W celu poszerzenia wiedzy finansowej naszych klientów zainicjowaliśmy autorski cykl śniadań ekonomicznych w całej Polsce. Do tej pory z powodzeniem gościliśmy przedsiębiorców m.in. w Gorzowie Wielkopolskim, Lublinie, Szczecinie, Koszalinie, Gdańsku, Gdyni oraz Sopocie.

Mamy w planach kolejne spotkania w innych miastach, gdyż jest dla nas ważne, aby firmy działające na rynku międzynarodowym mogły funkcjonować bez barier w rozliczeniach finansowych. Dzięki współpracy z nami, handel międzynarodowy jest tak prosty, jak krajowy.

IMG_3019

Drukuj

Autor: Jakub Makurat

Dyrektor Generalny Ebury Polska. Zaangażowany w rozwój handlu zagranicznego w firmach sektora MSP w Polsce. Na co dzień współpracuje z przedsiębiorcami w celu ułatwienia im dostępu do efektywnych rozliczeń i skutecznych metod zarządzania ryzykiem finansowym.