Nasze nowe biuro w Warszawie otwarte! Ebury pomaga firmom z sektora MŚP korzystać z możliwości jakie oferuje światowy handel

Kasia Holody17/Cze/2015Wiadomości

W miniony poniedziałek zespół Ebury Polska rozpoczął pracę w naszym najnowszym biurze w Warszawie. Biuro mieści się Wiśniowym Business Parku przy ulicy Iłżeckiej 26. Nasza ekspansja na polski rynek jest konsekwencją dynamicznego rozwoju Ebury oraz szansy jaką widzimy we współpracy z polskimi przedsiębiorcami. 

Londyn, Madryt, Amsterdam – czas na Warszawę

W 2009 roku Ebury rozpoczęło swoją działalność w Londynie, gdzie do dzisiaj znajduje się nasza główna siedziba. Dwa lata później rozpoczęliśmy rozwój na arenie międzynarodowej i otworzyliśmy nasze biuro w Madrycie. Od 2014 działamy w Amsterdamie, a w 2015 roku rozpoczęliśmy współpracę z polskimi klientami. Ekspansja geograficzna pozwoliła nam udoskonalać technologię i poszerzać zakres usług finansowych.

Dlaczego teraz Polska? Nasze biuro w Warszawie stanowi dowód na to, iż doceniamy potrzeby średnich i mniejszych przedsiębiorstw na polskim rynku. Chcemy wypełnić przysłowiową lukę w obsłudze firm, które napotykają trudności w pozyskiwaniu usług walutowych dopasowanych do ich indywidualnych potrzeb.

Nasz sukces to zasługa kompetentnego zespołu i celnych rozwiązań

Co tak naprawdę wyróżnia nas od pozostałych dostawców usług finansowych? Po pierwsze, rozumiemy, że potrzeby Twojego przedsiębiorstwa są złożone, dlatego oferujemy elastyczne rozwiązania dopasowane do modelu biznesowego Twojej firmy. Po drugie, jesteśmy zaangażowani: rynki walutowe cechują się zmiennością, dlatego na bieżąco sprawdzamy i analizujemy najnowsze dane i informacje. Po trzecie, nasze doświadczenie i kompetencje wynikają zarówno z doświadczeń współpracy z klientami na całym świecie, jak i ze świetnego zaplecza profesjonalistów którzy specjalizują się zarządzaniu ryzykiem kursowym i pomagają w wyborze optymalnych strategii zabezpieczeń. W ten sposób zapewniamy naszym klientom najwyższy poziom usług.

W obecnych czasach wzrost konkurencyjności przedsiębiorstw często zależy od ich możliwości rozwoju na rynkach zagranicznych. Zdobywanie nowych rynków zbytu uwarunkowane jest także możliwościami w zakresie rozliczeń finansowych. Aby skutecznie importować lub eksportować firmy potrzebują narzędzi do efektywnego zarządzania ryzykiem walutowym.

Jak wyjaśnia Jakub Makurat, Dyrektor Generalny Ebury Polska, rozszerzamy swoją działalność na polskim rynku gdyż dostrzegamy ogromny potencjał rodzimych spółek: ‘’Chcemy pomagać zabezpieczyć ich marżę oraz dochody, ułatwić rozliczenia i poprawić relacje z kontrahentami a  tym samym wykorzystać  szansę jaką oferuje handel na rynkach zagranicznych’’.

Drukuj

Autor: Kasia Holody

Marketing Executive w Ebury, absolwentka London School of Economics. Na co dzień zajmuje się projektami dotyczącymi strategii, pozycjonowania i zarządzania marką, oraz działaniami promocyjnymi wspierającymi sprzedaż. Zainteresowana nowymi trendami marketingowymi w sektorze finansowym i zagadnienieniami związanymi z budowaniem marki oraz zachowaniem konsumentów.