Spotkaj się z zespołem Ebury na China Homelife Show w Poznaniu 27.05-29.05

Kasia Holody21/Maj/2015Wiadomości

China Homelife Show to wydarzenie, które wspiera rozwój kontaktów handlowych, pomaga poznać właściwych partnerów biznesowych oraz inspiruje do działania.

Polsko – chińskie relacje gospodarcze z roku na rok nabierają coraz większego tempa. Dlatego też uznaliśmy, że nie może nas podczas tego wydarzenia zabraknąć.

Nasz zespół będzie w Poznaniu przez cały okres trwania targów – zachęcamy do poznania nas lepiej i odwiedzenia naszego stanowiska. Jeśli Twoje przedsiębiorstwo narażone jest na ryzyko kursowe, dokonuje rozliczeń i przelewów w walucie obcej, to nasze rozwiązania z pewnością są warte Twojej uwagi. Nasz kompetentny i doświadczony zespół profesjonalistów chętnie dowie się więcej o wyzwaniach Twojego biznesu. Możemy omówić kwestie zarządzania ryzykiem walutowym oraz metody płatności do Chin, a także współpracy z chińskimi kontrahentami w lokalnej walucie.

Aby skontaktować się z nami przed targami, bądź umówić na spotkanie w konkretnym terminie, prosimy o kontakt:

info@ebury.pl

+48 22 128 48 85

Drukuj

Autor: Kasia Holody

Marketing Executive w Ebury, absolwentka London School of Economics. Na co dzień zajmuje się projektami dotyczącymi strategii, pozycjonowania i zarządzania marką, oraz działaniami promocyjnymi wspierającymi sprzedaż. Zainteresowana nowymi trendami marketingowymi w sektorze finansowym i zagadnienieniami związanymi z budowaniem marki oraz zachowaniem konsumentów.